Obserwatorzy

środa, 27 marca 2013

Coś dla oka i ciała :)

Witam wszystkich zmarźluchów :)
  Nie wiem jak wy ale ja mam już serdecznie dosyć tych zimnych i wietrznych dni.Postanowiłam sobie dzisiaj poprawić i osłodzić trochę nastrój,z racji tego że już niedługo Wielkanoc to zaszalałam w kuchni :) i w pokoju z dekoracjami.Uwielbiam jak w domu pojawiają się wiosenne akcenty: świeże kwiaty,kurczaczki,króliczki,jajeczka  itp.Pokaże wam jak ja udekorowałam swój pokój i co upichciłam.
Do dekoracji pokoju użyłam rzeczy które przywiozłam z Niemiec,gdyż przez 5 lat tam pracowałam. Niemniej jednak u nas też można kupić naprawdę fajne rzeczy lub po prostu zrobić je samemu,wystarczy tylko trochę fantazji i odrobina chęci ale z tym drugim to różnie bywa przynajmniej u mnie :P Co do tych pyszności ( już próbowane i są pyszne :) ) to najzwyklejsze w świecie MUFFINKI. Naprawde polecam są bardzo proste i szybkie w wykonaniu. Ja mam zamiar jutro je pięknie udekorować, ale do tej pracy zaprosiłam swoją 4 letnia chrześnice ona bardzo lubi takie zabawy bo zawsze mamy przy tym kupe śmiechu.A Wy lubicie takie dekorowanie domu i pichcenie różnych smakołyków :)

2 komentarze:

  1. Ja ci zazdroszczę tych wszystkich cudeniek dekoracyjnych :) U mnie stoi tylko baranek z cukru i świeczka w kształcie jajka :P

    OdpowiedzUsuń